Doprava nad 2000 kč zdarma!

O NAŠÍ FARMĚ

Jmenuji se Pavel Horký a pocházím z malé vesnice Březské – nedaleko Velké Bíteše na Vysočině. Jsem členem spolku včelařů ve Velké Bíteši.

Společně s manželkou a malými dcerkami se staráme o naše pilné včelky a založili jsme si malou Včelí farmu. Celé naše podnikání je pod záštitou Krajské hygienické správy se schválenou provozovnou pro zpracování medu a značkou CZ.

Ke včelaření jsem se dostal už jako malý kluk, kdy jsme šťoural dědovi klackem do úlů a zaujatě ho pozoroval při práci. Vyrůstal jsem tedy celý život ve včelařské rodině a kolem včel jsem se pohyboval od ranného dětství.

Po vzoru svého dědy a otce jsem se pustil do vlastního včelaření. Vše začalo pár úly, které jsem dostal od svého táty - takzvaně na zkušenou. Snažil jsem se zpracovat svoje zkušenosti, které jsem nasbíral při tom, když jsem "musel" a v té době ještě moc nechtěl doma pomáhat. 
Teď mohu dědovi a tátovi jen poděkovat, že jsem dostal příležitost, že mě zasvětili do samotného včelaření a já teď mohu jít vlastní cestou a věnovat se tomu, co mě baví. 

  • Nyní vlastním několik maringotek, které jsem si předělal k obrazu svému a přestavěl je na včelíny. Včelky mají své příbytky na loukách a v lesích kolem Velké Bíteše, Svatoslavy, Přibyslavic a Braníškova.
  • Med pochází pouze z našich úlů a je 100% přírodní. Bez jakéhokoli zásahu z naší strany. Med v rámcích dovezeme - vytočíme pomocí odstředivé síly v medometu - přecedíme (zbavíme zbytků vosku a drobných nečistot) - a putuje do sklenic koncovému zákazníkovi.

Med je 100% přírodní a jeho kvalitu a chuť mají na starost pouze včelky.
A za ty dám ruku do ohně!

Jakékoli dotazy rádi zodpovíme a případně vysvětlíme co, proč a jak 
Můžete nás kontaktovat na emailu, telefonu, nebo prostřednictvím sociálních sítí.

 

Budeme rádi, když budete chtít náš med ochutnat a podpořit nás v tom, co děláme.
Oceníme jakoukoli zpětnou vazbu a budeme se těšit na Vaše objednávky.

Zpět do obchodu